Çanakkale’nin gözde makanı Yalova Restaurant 1940’tan günümüze değişmeyen lezzeti ile 2016 ‘da Bozcaada’nın kuzey rüzgarıyla birleşti. Rum mahallesinin huzurlu sokaklarından birine, damaklarımızda unutulmaz lezzetini için yerini aldı.

İyisi mi siz sakın denemeden dönmeyin!

Rum mahallesinin kalabalık ve gürültülü akşam yemeklerinden biraz daha sakin ve sohbet edebileceğiniz bir lokasyonda olmak isterseniz, erkenden rezervasyon yaptırmanızda fayda var.

Zengin mutfağında dondurulmuş ürünlere yer olmayan Yalova’da yerli Kalamar’ı peynirli dolma veya natural (tavsiye edilir) olarak bulabilirsiniz. Peynir Pane’si şimdiden her masanın vazgeçilmezi olmayı başarmış, çıtır kabak ve şarap soslu akivades’i dilden dile yayılmaya başlamış bile..

“Yalova’ya teşekkürler, keyifli gecemiz için..”

Seksenler Ekibi
Seksenler Ekibi

Değerli Yalova Restaurant çalışanları başarılarınızın devamını diliyor ve ne zaman gelsem Çanakkale’ye gideceğim restaurant belli artık. Hepinize çok çok teşekkür ediyorum.”

Levent YÜKSEL
Levent YÜKSEL

"Çanakkale'ye gelirken mutlaka uğradığımız ve her zaman çok memnun kaldığımız Yalova Restaurant ve çalışanlarına çok teşekkür ederiz."

Harun ERDENAY- İbrahim KUTLUAY
Harun ERDENAY- İbrahim KUTLUAY

"Sevgili Yalova Restaurant, Bugün 19 Mayıs 2012 Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı. Bu kadar önemki bir günde ulusal egenemliğimizin kalesi Çanakkale'de 72 senelik bu mekanda olmanın mutluluk ve gururunu yaşadı. Şehitlerimizin yarım adasına bakarak burada olduk. Buranın yıllarca Çanakkale'yi süslemesi dileğiyle.."

Kargo Grubu
Kargo Grubu

"Bir konser nedeniyle Çanakkale'ye gelmiştik midem zil çalınca yemek yiyeceğimiz bir yer sorduk Yalova Restaurant'ı tavsiye ettiler. Afiyetle bir balık yedik sormayın enfes bir şeydi ayrıca temizliğide samimiyetle bizi bahtiyar etti. Teşekkürler Yalova Restaurant.."

Müslüm Gürses
Müslüm Gürses

"Çanakkale'nin en iyi yeri dediler geldik, gördük, yedik, içtik çoook memnun kaldık annem Gelibolu'lu olduğu için duygulandık."

Ozan DOĞULU
Ozan DOĞULU

"Bizlere balık ve deniz ürünlerinin en kalitelisini mükemmel bir atmosfer içerisinde sunan, yediğimiz yemeği doyumsuz bir zevk haline getiren bu güzel müesseseye ve tabii ki bu müessesenin bugün ki haline gelmesinin baş aktörleri Didem ve Ertuğrul kardeşlerimize en içten takdir ve teşekkürlerimizi sunuyoruz"

Tuğamiral Erhan AKPORAY ve Eşi
Tuğamiral Erhan AKPORAY ve Eşi

"17 saatlik tekne seferinden sonra ilk rota Yalova Restorant. Neden? Sebebi açık, Çanakkale'nin en iyi restaurantı burası."

Ata DEMİRER
Ata DEMİRER